Rudd and Els, Emst, Lviv

 

Oh wauh, the photos are so beautiful! We are very happy with this collection!! The horse carriage in the snow, the four of us in the snow with the champagne and the lights etc etc... all so unique and beautiful. Super

Максим и Ольга-Италия, Рим

 

Спасибо большое, Алексей, за твою работу! С тобой было очень приятно и легко, и мы очень рады, что именно ты стал нашим свадебным фотографом. Мы очень довольны фотографиями, причем не только свадебными, но и с наших прогулок по Риму! Также их оценили наши родные и друзья. Спасибо большое тебе еще раз, ты настоящий профессионал! Успехов тебе.

 

 

Michael and Olga-Munich, Germany


Dear Olexiy. You did an absolutely amazing job in capturing all the emotions and unique moments of our most important day, which you thus made memorable. Working with you was truly comfortable, relaxed, and easy-going. Your pictures are great pieces of work because your eyes always discovered things and we would never have seen or combined. Olexiy, you are not only an excellent photographer. We also truly appreciated having you as a guest in our parents’ home.

Kevin and Nadiia-Belgium, Brussels


Wedding – is the only one unique and incredible day that unfortunately could have been partially forgotten because of the state of the total delight and ecstasy…if not Oleksii Syrotkin. Thanks to him all the happiness that we felt, all the moments of joy, parental tears and strong hugs of friends will stay with us forever. He doesn’t make photos; he engraves the most important and the most precious moments for heart. Total absence of posing, nothing is fake, and everything is sincere and real. Of course, we were expecting and hoping to get beautiful pictures, but we have obtained unbelievable masterpieces, that completely impressed us and made cry out of happiness again not only us, but also everyone who have seen them. It’s been already more than 3 months since the wedding day, and we still can’t stop being happy from what we see. We have never regretted that exactly Oleksii was with us on this day. Because he can make your personal fairytale become eternal. Huge and sincere THANK YOU from all of us!!!
 

Євген та Уляна-Україна, Львів


Олексію, ми вдячні Тобі за безцінний подарунок - історію нашого весілля, тобі вдалось передати ту незабутню атмосферу, найчуттєвіші моменти, які ми тепер маємо змогу відчувати знову і знову. Фото справжні, сповнені життям, пронизані емоціями, важливими деталями і щирими посмішками. Олексій життєрадісний, дууууужжжеее позивний, цікавий і безумовно талановитий. Тішимось, що Тебе знаємо та бажаємо велетенського натхнення творити!!! )))))))

Назар та Оксана-Україна, Золочів


Ми дуже радіємо, що звернулися саме до Олексія! Хто вже готувався до весілля, то знає скільки проблем виникає з людьми, які готують свято, а з Олексієм проблем взагалі не було!!! Йому не треба нічого казати він сам знає шо і як робити!!! Його роботи надзвичайно чудові, а історія дня весілля просто вражає в ній є все і всі!!!! Ми всім радимо Олексія він великий молодець!!!!!!

Марта та Олесь-Україна, Львів


Завдяки Олексію ми побачили всіх і все, що було на нашому весіллі, адже так важко все охопити в день, коли весь світ біля твоїх ніг) Це просто майстер своєї справи, охопив всі моменти, абсолютно безконфліктна людина!!дякуємо велике, що тепер маємо змогу знову і знову переноситись в нашу казку!! 

Лєна та Макс-Київ, Львів


Льошка, безмежно тобі вдячні за щирі та такі чуттєві світлинки нашої найголовнішої події в житті. Ти хороша людинка, чудовий співрозмовник, ти відчуваєш людей, з якими працюєш. Фото чудові, від фотосесії отримали море позитивних емоцій, відчувається , що ти живеш своєю справою. Щасливі, що отримали шанс попрацювати з тобою. Дякуємо! =)

Саша та Анастасія-Україна, Львів


У нас було незвичайне та дуже насичене весілля, уявіть лишень дві пари в один день братів близьнюків та двох їхніх уже дружин Анастасій))) стільки хвилювання, і все разом))) Олексій не просто майстер своєї справи) він віртуоз))) в потрібні хвилини давав поради і підтримував) з ним весело і ДУЖЕ приємно працювати) ми тобі Олексіє дякуємо! наш великий день ти зумів передати на своїх фото і переглядаючи їх я лише можу сказати одне як добре що знайшла такого прекрасного ФОТОГРАФА!!!!!!!!!!!! Мій чоловік ще до сьогодні тебе цитує:" Поніжтися трішки)))"! Велике тобі спасибі за позитивний настрій під час фотосесій, за те що наші спогади увіковічаться на фото!!! ДЯКУЄМО!!! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Тарас та Мар'яна-Україна, Львів


Олексій - людина яка напевно може підлаштуватись під кожу пару чи модель, розтопитись в атмосфері свята, і зазняти все так як є насправді, передаючи кожну емоцію, кожен рух у фотографія. Щиро вдячні за терпіння та шикарні роботи!

Артем та Аня-Україна, Львів


Дякуємо Олексію за його неймовірні та емоційні витвори мистецтва-фотографії)))незважаючи на всю складність нашої пари,зокрема мене,він впорався))) фото прекрасної якості,насичені,передають всі наші почуття))прислухався до всіх побажань і все відобразив так як і хотілося))
Дуже рекомендуємо усім молодяткам)))
Спасибі ще раз 

Андрій та Наталія-Україна, Львів


Олексій надзвичайно обдарована людина...Його роботи це не просто фото обличчь, він фотографує моменти життя, кусочки щастя...хочу знову подякувати за чудову історію нашого весілля !!)